Popraw swoją atrakcyjność. Pomoże Ci w tym labioplastyka

labioplastyka

W dzisiejszych czasach, większość kobiet w Polsce niezwykle troszczy się o swój wygląd. Uczęszczają systematycznie do fryzjera, robią perfekcyjny makijaż, dobierają stroje do swojej figury. Jednak większość pań, wraz z wiekiem, ma większe trudności z ukryciem skutków starzenia, wówczas sięga po bardziej radykalne środki, jak operacje plastyczne. Ostatnimi laty coraz popularniejsza staje się korekta warg sromowych.

Popularny zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet

Panie które ukończyły 50 rok życia zaczynają cierpieć na menopauzę, która jest brutalnym znakiem od organizmu, że kobieta przestała być w wieku prokreacyjnym i starzeje się coraz bardziej. Właśnie panie w tym wieku najczęściej interesuje je labioplastyka. Jest to procedura znana już od wielu lat w Zachodniej Europie. W Polsce natomiast na szeroką skalę zaczęła być praktykowana dopiero kilka lat temu. Bowiem na przestrzeni ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom zamożności Polaków, dzięki dużemu wzrostowi gospodarczemu kraju. Dzięki temu operacje plastyczne stały się bardziej dostępne dla osób mniej majętnych.

Labioplastyka – co warto o niej wiedzieć?

Labioplastyka nie jest zbyt skomplikowanym zabiegiem, przeprowadzana jest u kobiet, które nie są do końca zadowolone z wyglądu swoich warg sromowych. Lekarz wykonuje znieczulenie miejscowe, a następnie zgodnie z poprzednimi ustaleniami, zmniejsza wielkość warg zewnętrznych oraz wewnętrznych w taki sposób, że znów przypominają swój dawny wygląd. Jednak labioplastyka nie jest jedynie przeznaczona dla pań, które przeżywają menopauzę, również młode dziewczyny niekiedy się decydują na zabieg. Bowiem część kobiet od urodzenia posiada wargi sromowe zbyt rozwinięte, co powoduje u właścicielek wielkie kompleksy. Rozwój chirurgii plastycznej umożliwia wielu ludziom na znaczącą poprawę własnego wyglądu. Nie tylko w przypadku piersi czy twarzy, ale również warg sromowych. Labioplastyka, która polega na korekcji żeńskich genitaliów, cieszy się coraz większą popularnością, zarówno u starszych kobiet jak i młodych dziewcząt. Taki zabieg pozwala paniom polepszyć własną samoocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *